خدمات

پی آر پی
پی آر پی

پی ار پی یکی از روش‌های موثر در درمان مشکلات پوستی مانند لک‌های قهوه‌ای، خطوط چین و چروک‌های صورت است.

بوتاکس
بوتاکس

تزریق بوتاکس یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که برای درمان خطوط و چین و چروک صورت، درمان بیش فعالی عضلانی و حتی برای کاهش عرق‌ریزی به کار می‌رود. 

فرکشنال
فرکشنال

پلاسما فرکشنال صورت یک روش موثر برای درمان چین و چروک صورت، لک‌های پوستی، آکنه و جای جوش است. در مطب دکتر کوچه باغی، خدمات پلاسما فرکشنال صورت با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و تخصص پزشکان مجرب، ارائه می‌شود.

فشیال
فشیال

خدمات فشیال صورت با به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین و با استفاده از محصولات با کیفیت و مطابق با نیاز پوست شما ارائه می‌شود.

لیزر
لیزر

خدمات لیزر موهای زائد امروزه به دلیل پراکندگی زیاد موها و نارضایتی برخی از افراد از این موضوع، محبوبیت بسیاری دارد.

لیفت با نخ
لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از روش‌های محبوب و پرکاربرد برای جوانسازی پوست صورت است

مزوتراپی
مزوتراپی

این روش با استفاده از تزریق مواد مغذی و آنتی‌اکسیدان به لایه‌های عمیق پوست، بهبود ظاهر پوست، درمان چین و چروک، کاهش لک‌های پوستی و جلوگیری از پیری زودرس پوست انجام می‌شود.

مزونیدلینگ
مزونیدلینگ

این روش با استفاده از تزریق مواد پروتئینی و مواد مغذی به لایه‌های عمیق پوست، بهبود ظاهر پوست، درمان چین و چروک، کاهش لک‌های پوستی و جلوگیری از پیری زودرس پوست انجام می‌شود.

هایفو
هایفو

این روش از تکنولوژی اولتراسوند استفاده می کند تا با تولید گرما در لایه های عمیق پوست، تولید کلاژن و الاستین را افزایش داده و در نتیجه بهبودی در نحوه رفتار پوست ایجاد کند.

اندولیفت
اندولیفت

اندولیفت یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی است که برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت، گردن و دکلته استفاده می‌شود.

تزریق ژل
تزریق ژل

زریق ژل لب به مدل های متفاوتی مانند: مدل عروسکی یا باربی، مدل روسی، مدل توپر و غیره انجام می شود که بیشتر به خاطر شباهت لب ها با چنین مدل هایی، نامگذاری شده اند.

footer footer