لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ چه تفاوت هایی دارد؟

لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ چه تفاوت هایی دارد؟

لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ چه تفاوت هایی دارد؟

لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ چیست؟
لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ یک روش پزشکی برای زیبا سازی صورت است. بسیاری از افراد به دلیل افزایش سن دچار چین و چروک، افتادگی پوست و... می شوند. این مسئله می تواند زیبایی صورت را در افراد کاهش دهد. در نتیجه اعتماد این افراد کاهش خواهد یافت. به همین دلیل است که خیلی از میانسالان، خصوصا زنان میانسال، ترجیح می دهند دست به عمل های زیبایی بزنند. عمل های جراحی به دلیل برش، ایجاد زخم و بیهوشی ممکن است با عواقب جبران ناپذیری همراه باشند. پس باید از روش دیگری برای جوانسازی پوست استفاده کرد.
لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ یک روش ایمن تر برای جوانسازی و زاویه سازی صورت است. با استفاده از این روش می توانید بدون جراحی و بیهوشی، پوست صورت خود را جوان تر کنید. در این مقاله سعی می کنیم در مورد این روش و تفاوت نخ ها در لیفت کردن صورت توضیحاتی دهیم. پس همراه ما باشید.


تفاوت لیفت صورت با نخ مونو و کاگ در چیست؟
همان طور که گفتیم، لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ یکی از روش های جوانسازی پوست است. برای انجام عملیات لیفتینگ، از نخ های مختلفی استفاده می شود که یکی از آنها نخ مونو است. نخ مونو دارای ظاهری صاف و بدون برآمدگی است. پزشک برای استفاده از این نخ ها باید آن ها را به صورت دسته ای به پوست وارد کند.
در مقابل لیفت صورت با نخ کاگ از طرفدار بیشتری برخوردار است. این نخ یکی از جدیدترین نخ های لیفتینگ است که قابلیت های فوق العاده ای دارد. تفاوت ظاهری نخ کاگ با نخ مونو در خارها و برجستگی های روی آن است. نخ های صاف و بدون خار، مثل مونو فقط در تحریک کلاژن و جوانسازی پوست تاثیر دارند. این در حالی است که نخ های کاگ، به دلیل داشتن خار و برجستگی می توانند خاصیت کششی پوست را نیز تقویت کنند.


لیفت صورت با نخ چطور انجام می شود؟
لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ باید تحت نظر یک متخصص انجام شود. یک فرد متخصص با معاینه پوست شما نخ مناسب را انتخاب می کند. سپس باید عملیات انجام شود. مراحل به شرح زیر هستند.
•    ابتدا پزشک محل مورد نظر برای لیفتینگ را با داروی بی حسی، بی حس می کند. این عملیات باعث می شود تا دردی احساس نکنید.
•    در مرحله دوم از لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ، پزشک سوراخ های ظریفی در محل مورد نظر ایجاد می کند. سپس سوزن های مخصوص نخ شده از این طریق وارد پوست می شوند.
•    در مرحله بعد نخ مثل یک قلاب، باعث بالا کشیدن پوست و رفع افتادگی می شود. پزشک نخ را جابجا می کند تا تغییر مورد نظر حاصل شود.

 

مزایای لیفت صورت با نخ

 

مزایای استفاده از لیفت صورت با نخ چیست؟
لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ شامل مزایای فوق العاده ای است. در این روش نیاز به بیهوشی و جراحی نیست. بنابراین هیچ خطری متوجه شما نخواهد شد. از طرفی این نخ ها بعد از مدتی جذب پوست می شوند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از این روش، مشاهده نتیجه بلافاصله بعد از انجام عملیات است. به علاوه لیفتینگ معمولا به عوارض همراه نیست.


مراقبت های بعد از انجام لیفتینگ
لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ معمولا حدود 1 الی 2 سال ماندگاری دارد. البته اگر مراقبت های بعد از عملیات را انجام دهید، ماندگاری آن بیشتر خواهد شد. این مراقبت ها به شرح زیر هستند.
1.    به منظور جلوگیری از تورم بهتر است تا 48 ساعت پس از لیفتینگ از کمپرس یخ استفاده کنید.
2.    داروهایی که پزشک برای شما تجویز می کند را در موعد مقرر استفاده کنید.
3.    تا 24 ساعت از مصرف مواد آرایشی پرهیز کنید.
4.    تا دو هفته از انجام اعمال سنگین مثل ورزش های سخت اجتناب کنید.
5.    برای کاهش تورم و کبودی بعد از لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ، تا یک هفته از خوابیدن روی صورت خودداری کنید. 
در مورد هزینه لیفت صورت با نخ نخ مونو و کاگ نیز نمی توان مقدار مشخصی تعیین کرد. این هزینه با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. میزان و عمق چروک، ناحیه لیفتینگ، نوع نخ مورد استفاده و... از عوامل موثر بر قیمت لیفتینگ به شمار می روند.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

footer footer