لیزراندولیفت چیست و چه کاربردی دارد؟

لیزراندولیفت چیست و چه کاربردی دارد؟

لیزراندولیفت چیست و چه کاربردی دارد؟

لیزراندولیفت چیست و چگونه کار می کند؟

لیزراندولیفت چیست و چه کاربردی دارد؟ این روزها اکثر افراد با بالا رفتن سن، دچار چروک، افتادگی پوست و... می شوند. این مشکلات باعث کاهش زیبایی صورت شما خواهند شد. به همین دلیل، بسیاری از شما به دنبال راهی برای جوانسازی پوست و طراوت بخشیدن به صورت خود هستید. 

دستگاه اندولیفت یکی از راه های جوانسازی پوست است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این روش جوانسازی، کار با استفاده از یک دستگاه لیزر انجام می شود. طول موج این لیزر 1470 نانومتر است و تاثیر فوق العاده ای روی پوست شما خواهد گذاشت. اشعه لیزر روی چربی و آب موجود در پوست اثر گذاشته و از این طریق باعث جوانسازی پوست شما خواهد شد. این اشعه ها به عمق بافت های پوستی نفوذ می کنند و سبب تجزیه شدن چربی ها می شوند. همان طور که می دانید، یکی از دلایل افتادگی پوست، تجمع چربی در بافت های آن است. این لیزر با سوزاندن چربی باعث می شود پوست صورت شما شاداب تر و جوان تر به نظر برسد.

 

بررسی کاربردهای مختلف لیزر اندولیفت

کاربرد لیزراندولیفت چیست؟ این دستگاه علاوه بر جوانسازی، کاربردهای مختلف دیگری نیز دارد. در ادامه برخی از این کاربردها را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

•    سفت کردن پوست در کوتاه ترین زمان ممکن

•    افزایش اکسیژن رسانی به سلول های پوستی

•    افزایش متابولیسم در سلول های پوستی

•    چربی سوزی در بافت های زیرین پوست

•    فعال کردن کلاژن و الاستین در پوست

•    افزایش کیفیت تغذیه سلول های پوستی

 

مزایای استفاده از لیزراندولیفت چیست؟

چرا باید از لیزراندولیفت چیست برای جوانسازی پوست استفاده کنیم؟ حتما می دانید که روش های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارند اما اندولیفت صورت مزیت های فوق العاده ای با خود به همراه دارد. به همین دلیل است که این روش را برای جوانسازی به شما پیشنهاد می کنیم. در ادامه به برخی از مهم ترین مزیت های اندولیفت اشاره می کنیم.

•    اولین مزیت استفاده از دستگاه اندولیفت عدم نیاز به دوره نقاهت است. با استفاده از این روش می توانید به سرعت به زندگی روزمره خود برگردید و نیازی به سپری کردن دوره نقاهت نخواهید داشت. 

•    در این روش رگ های صورت در اثر حرارت لیزر، بازسازی و ترمیم می شوند.

•    این روش امکان زاویه سازی فک و زیبا سازی بیشتر صورت را نیز برای شما فراهم می کند.

•    در روش اندولیفت، نیازی به بیهوش کردن بیمار نیست و می توان بدون انجام بیهوشی، کار با لیزر را انجام داد.

•    در این روش هیچ برش و بخیه ای روی پوست بیمار ایجاد نمی شود. بنابراین احتمال آسیب دیدگی و عوارض پس از عملیات در بیمار تقریبا صفر است.

 

آشنایی با لیزر اندولیفت

 

آیا لیزر اندولیفت فقط برای صورت کاربرد دارد؟
تا به این جای کار به سوال لیزراندولیفت چیست و چگونه کار می کند، جواب دادیم. حال شاید برایتان جالب باشد بدانید که این دستگاه فقط برای پوست صورت نیست و برای سایر نقاط بدن نیز می توانید از آن استفاده کنید. بازوها، داخل ران، نواحی گردن و غبغب، زانوها، دور ناف و... از نقاطی هستند که می توانید از لیزر اندولیفت برای جوانسازی آن ها استفاده کنید.


عوارض لیزراندولیفت چیست؟
ممکن است به این موضوع فکر کنید که عوارض ناشی از لیزراندولیفت چیست؟ باید بگوییم که عارضه خاصی برای استفاده از این روش گزارش نشده است. البته ممکن است گاهی پس از انجام اندولیفت دچار تورم یا التهاب پوستی شوید که این مشکل نیز کاملا عادی است و به سرعت رفع می شود. برای کاهش عوارض ناشی از اندولیفت بهتر است دستور پزشک را به خوبی رعایت کنید و داروهای خود را به موقع مصرف کنید.


هزینه روش اندولیفت چقدر است؟
در مورد هزینه روش اندولیفت نمی توانیم مقداری دقیق مشخص کنیم. در واقع هزینه نهایی این روش به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل می توان به محل پوست و عمق چروک پوستی اشاره کرد. نوع کلینیک نیز می تواند روی هزینه تاثیرگذار باشد. هر چه کلینیک تخصصی تر باشد، هزینه انجام اندولیفت بیشتر خواهد شد. هزینه اندولیفت معمولا به صورت جلسه ای محاسبه می شود. تعداد جلسات نیز به پوست شما بستگی خواهد داشت. البته اکثر افراد با یک جلسه اندولیفت به نتیجه دلخواه می رسند. به علاوه لازم است بدانید که نتایج حاصل از اندولیفت حدود 1 سال ماندگاری دارد. پس از یک سال می توانید عملیات را تکرار کنید. 

 

مزایای روش اندولیفت

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

footer footer