فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟

فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟

فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟

قطعا شما هم دوست دارید بدانید فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟ در روش مزونیدلینگ از سوزن های ریز استریل شده برای جوان سازی و ترمیم پوست استفاده می شود. همچنین این روش می تواند آکنه، جای زخم، چین و چروک و لکه های تیره پوست را از بین ببرد. این یکی از محبوب ترین درمان های ما در کلینیک دکتر حمید و مهرانا کوچه باغی است. هر جلسه مزونیدلینگ فقط نیم ساعت طول می کشد و پس از آن نیاز به استراحت نیست. در ادامه با این روش بیشتر آشنا می شویم.

 

کاربرد مزونیدلینگ چیست

 

مزونیدلینگ چیست؟

در ابتدای مبحث فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست بهتر است ابتدا با این روش درمانی و زیبایی بیشتر آشنا شویم. نیدلینگ پوست یک عمل زیبایی کم تهاجمی است که می تواند به بهبود ظاهر پوست شما کمک کند. نیدلینگ یا سوزن زدن پوست با تحریک تولید کلاژن و بازسازی پوست، می تواند به کاهش چین و چروک، خطوط ظریف و هایپرپیگمانتاسیون کمک کند و در عین حال بافت و استحکام پوست را نیز بهبود بخشد. در این روش با سوزن های ریز، برای تحریک تولید کلاژن و بازسازی پوست، سوراخ های ریزی ایجاد می شود. سوزن ‌ها میکروکانال ‌های کوچکی را در پوست ایجاد می ‌کنند که تولید کلاژن و الاستین را افزایش می ‌دهد. نیدلینگ را می توان در قسمت های مختلف بدن از جمله صورت، گردن و دکلته انجام داد.

 

فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟

حال می خواهیم بدانیم فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست؟ این روش مزیت های بسیار زیادی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم: 

•    از اصلی ترین فواید مزونیدلینگ این است که درمان بدون درد بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود.

•    این روش تولید کلاژن را برای جوانسازی طبیعی پوست تحریک می کند.

•    تنها پس از یک بار درمان، پوست صاف تر، شاداب تر و شفاف تر می شود.

•    خطوط و چین و چروک کاهش می یابد.

•    جای زخم، اسکار و آکنه از بین می رود.

•    نیدلینگ می تواند بافت و رنگ پوست را با بازسازی و افزایش تولید کلاژن بهبود بخشد. میکروکانال‌ های ایجاد شده توسط سوزن‌ ها، روند بهبود طبیعی بدن را تحریک کرده و منجر به تولید سلول‌ های جدید در پوست می ‌شوند.

•    مزونیدلینگ می تواند با تحریک تولید کلاژن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست به افزایش استحکام آن کمک کند. این می تواند به کاهش افتادگی پوست کمک کند.

 

نکات کلیدی در رابطه با فواید مزونیدلینگ

در ادامه مبحث فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست باید بگوییم که کلاژن یک پروتئین ضروری است که به حفظ ساختار و استحکام پوست کمک می کند. با افزایش سن، تولید کلاژن کاهش می یابد و منجر به چین و چروک و خطوط ریز می شود. مزونیدلینگ با تولید کلاژن موجب جوان سازی و ترمیم پوست می شود. نکته قابل توجه این است که این روش درمانی باید در یک مرکز مطمئن و زیر نظر پزشک انجام شود. برای این کار می توانید به کلینیک دکتر حمید و مهرانا کوچه باغی مراجعه کنید. این مرکز مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های ترمیم و زیبایی پوست است، بنابراین می توانید تمام کارهای زیبایی خود را به پزشکان مجرب این کلینیک بسپارید.

 

کلام آخر

در این مطلب در مورد فواید و عوارض مزونیدلینگ چیست صحبت کردیم. برای گرفتن نتایح بهتر بعد از مزونیدلینگ باید از  قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. همچنین از هر گونه محصول مراقبت از پوست با مواد فعال استفاده نکنید. علاوه بر این، نوشیدن آب زیاد می تواند به هیدراته نگه داشتن پوست و بهبود نتایج درمان کمک کند. حال اگر می خواهید از این روش درمانی استفاده کنید، برای دریافت مشاوره می توانید با کلینیک دکتر کوچه باغی تماس بگیرید.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

footer footer