آشنایی با روش هایفوتراپی

آشنایی با روش هایفوتراپی

قطعا یکی از دغدغه های انسان ها که همواره در تلاش هستند آن را داشته باشند، پوست صورت شفاف می باشد. پیری به عنوان یکی از اتفاقات بزرگ زندگی انسان ها بوده که قطعا برای هر فرد اتفاق خواهد افتاد. یکی از اصلی ترین معضلات پیری نیز، از بین رفتن پوست صورت و ایجاد خطوط چین و چروک در آن می باشد. اگرچه دانشمندان همواره به دنبال راهی برای جلوگیری از پیری بوده اند، اما امروزه روش های دیگری برای کاهش اثرات پیری معرفی شده است. در حال حاضر روش های درمانی بسیار زیادی وجود دارند که سبب از بین بردن نشانه های پیری در ظاهر شما خواهند شد.


همان طور که می دانید، در سال های اخیر روش های درمانی زیادی از سوی مراکز درمانی معتبر مانند مجموعه کوچه باغی معرفی شده است. یکی از این روش ها، روش درمانی هایفوتراپی می باشد که توانسته است طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد. انجام این روش در اکثریت کلینیک های زیبایی صورت می گیرد. اما قبل از استفاده از روش هایفوتراپی، نیاز است تا هر فرد اطلاعات مفیدی را در رابطه با این مسئله کسب کند. قطعا کسب اطلاعات لازم در این زمینه موجب خواهد شد تا شما بتوانید تا میزان بسیار زیادی میزان کیفیت درمان خود را افزایش دهید.

 هایفوتراپی چیست؟ آشنایی بیشتر با این روش درمانی


قطعا در میان روش های جوانسازی پوست، می توان هایفوتراپی را به عنوان یکی از بهترین روش های ممکن معرفی نمود. این روش از ساختار غیرتهاجمی برخوردار بوده که باعث می شود هیچ گونه آسیبی به پوست شما وارد نشود. علاوه بر این مسئله بسیاری از افراد این روش درمانی را به عنوان اصلی ترین جایگزین برای روش لیفتینگ می شناسند. در این روش درمانی از امواج فراصوت یا همان اولتراساوند استفاده می شود. این نوع امواج در دستگاه های مربوط به سونوگرافی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. 


در هایفوتراپی، وسیله دستگاه امواج فراصوت، لرزش های موردنیاز در قسمت های زیرین پوست صورت انسان ایجاد می شود. در اثر ایجاد این لرزش ها، کلاژن های پوست که وظیفه تولید رشته های کلاژن را دارند، تحریک خواهند شد. در این شرایط کلاژن ها اقدام به تولید رشته های کلاژن خواهند کرد و پوست شما مجددا از شفافیت بهره مند خواهد شد. لازم به ذکر است که در این روش چین و چروک پوست صورت شما حذف خواهد شد.


هایفوتراپی به چه افرادی پیشنهاد می گردد؟


متخصصین بسیار زیادی در رابطه با روش درمانی هایفوتراپی نظرات خود را بیان کرده اند. اما با انجام تحقیقات گسترده در این زمینه، می توان دریافت که این روش مناسب افراد 30 الی 75 سال می باشد. نیاز است که بدانید افرادی که از سن نسبتا کمی نیز برخوردار هستند، می توانند این روش را به عنوان گزینه مناسبی برای از بین بردن چروک های صورت انتخاب کنند. افرادی که در معرض نور خورشید هستند و اشعه فرابنفش نیز با پوست آن ها ارتباط مستقیم دارد، می توانند از این روش برای از بین بردن چروک های صورت خود استفاده نمایند.

 


 

انجام هایفوتراپی در مراکز معتبر


جمع بندی


در سال های گذشته مجموعه های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران تاسیس شده اند که به انجام اقدامات درمانی برای پوست انسان ها پرداخته اند. در این بین مجموعه کوچه باغی با داشتن سال ها تجربه در زمینه روش های درمانی زیبایی، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده است. شما می توانید با انجام روش های زیبایی زیر نظر دکتر حمید کوچه باغی و دکتر مهرانا کوچه باغی، به راحتی از پوستی شفاف و ایده آل بهره مند شوید. لازم به ذکر است که شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تنها با شماره تماس های ذکر شده تماس بگیرید.

نظرات

هیچ موردی یافت نشد

نظر خود را بنویسید

شما می توانید دیدگاه خود را در این بخش با ما در میان بگذارید.

footer footer